Promocja Zdrowia
czwartek, 20 kwietnia 2017 09:50

Zapraszamy szkoły podstawowe i przedszkola do uczestnictwa
w ogólnopolskiej imprezie sportowej pt.
„JEM OWOCE, PIJĘ MLEKO – W ŻYCIU ZAJDĘ DALEKO”
organizowanej przez:

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie,
Przedszkole Miejskie nr 5 w Olsztynie,
Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji Dzieci i Rozwoju Obszarów Wiejskich WROTA w Lamkowie,

która odbędzie się w dniu 26 maja 2017 r. w obiektach sportowych ZSO nr 3 w Olsztynie przy ul. Wańkowicza 1.
Liczba drużyn, które będą mogły wziąć udział rywalizacji sportowej jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem startu drużyny w zawodach jest przesłanie zgłoszenia (załącznik nr 1 do regulaminu): faxem do OT ARR w Olsztynie pod nr (89) 535-47-25; (89) 535-47-25 , elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą do OT ARR w Olsztynie ul. Partyzantów 1/2 10-959 Olsztyn w terminie do 13 maja 2016 r.
Załączniki:

czwartek, 27 października 2016 14:22

Seminarium Szkół Promujących Zdrowie

W dniu 08.09.2016r. p. Dyrektor i nauczycielka Joanna Myślak - Orzechowska uczestniczyły w Seminarium Szkół Promujących Zdrowie. Seminarium odbyło się w Przedszkolu Samorządowym w Pasłęku, które poprowadziła Anna Zdaniukiewicz - wojewódzki koordynator  Szkół Promujących Zdrowie. Uczestnikami spotkania byli dyrektorzy szkół i przedszkoli promujących zdrowie. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Wojciech Cybulski Wicekurator Oświaty w Olsztynie, Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski, w trakcie spotkania uczestnicy mieli okazje podzielić się własnymi doświadczeniami i dobrymi praktykami w zakresie promocji zdrowia. Nasze przedszkole zaprezentowało prezentację dotyczącą bezpieczeństwa.