eTwinning 2013/14
wtorek, 13 stycznia 2015 18:27

PROJEKT eTWINNING W ROKU SZKOLNYM 2013/14

W roku szkolnym w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Olsztynie realizowany był projekt eTwinning EASTER CARDS EXCHANGE

Dzieci z grupy III w miesiącu kwietniu 2014 brały udział w realizacji projektu eTwinning „Easter cards exchange”, który polegał na wykonaniu i wysłaniu do partnerów z innych krajów kartek świątecznych z okazji Wielkanocy.

Dzięki projektowi dzieci poznały zwyczaje świąteczne w Polsce oraz w innych krajach. Stworzyły kartki świąteczne oraz przy pomocy nauczyciela przygotowały życzenia dla partnerów projektu. Obejrzały kartki przesłane przez partnerów projektu oraz zapoznały się z informacjami, które zawierały.
Kartki wysłaliśmy do partnerów z następujących państw: Słowacja, Polska, Turcja, Włochy, Łotwa, Grecja, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Anglia, Litwa, Hiszpania.