środa, 04 listopada 2015 21:54

Kraina Przygód

„Kraina Przygód” to dzieci 5- letnie. Z dziećmi pracują dwie nauczycielki: mgr Anna Modrzyńska i mgr Marta Pedyna-Burakiewicz. Dzieci uwielbiają poznawać nowe rzeczy, z wielką radością penetrują otaczające je środowisko i zasypują panie gradem pytań. Są bardzo wnikliwe i dokładne. Kochają śpiewać i tańczyć, a zapamiętywanie piosenek i prostych układów tanecznych przychodzi im z ogromną łatwością. Dużo frajdy sprawiają im wspólne spacery, podczas których obserwują otaczającą ich przyrodę. Uwielbiają także zabawy na przedszkolnym placu zabaw. Dzieciaki chętnie słuchają bajek i opowiadań, próbują wyciągać z nich wnioski. Spędzając czas wspólnie uczą się zasad współdziałania, ćwiczą swoją siłę woli, przełamują słabości; widać jak z każdym dniem stają się pewniejsze siebie i swoich mocnych stron.

Nauczycielki grupy:
mgr Anna Modrzyńska