PDF Drukuj Email
piątek, 23 grudnia 2016 14:07

 
PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 20:53

Sportowa Spartakiada Sześciolatka

W poniedziałek 5 grudnia. Dzieci grupy VII Krainy odkrywców brały udział w zabawie sportowej Spartakiadzie Sześciolatka. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa Nr 30 w Olsztynie oraz Agencja Rynku Rolnego. Dzieciaki brały udział w 8 konkurencjach sportowych między innymi toczenie jabłka, bieg z ogórkiem, sprint czy skoki z cukinią oraz w konkurencji plastycznej Zabawy z Mikołajem i konkurencjach umysłowych podczas których dzieci rozwiązywały zagadki sportowe. Ideą całej imprezy był zdrowy styl życia i aktywność fizyczna. Na 11 drużyn z całego województwa nasza drużyna zajęła honorowe i bardzo zasłużone III miejsce. Reprezentantom jeszcze raz mocno gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia materiału emitowanego w TVP3 - kliknij tutaj (materiał rozpoczyna się od 12:08 minuty)

zapraszamy do galerii...

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
czwartek, 08 grudnia 2016 12:01

Znam swoje prawa

 

29.11.2016 roku odbył się turniej pt Znam swoje prawa. Turniej zorganizowany był przez Zespół Promocji Zdrowia dla najstarszych grup. Grupy V, VI i VII. Uczestnicy dużo wcześniej przygotowywali się do turnieju- między innymi ze znajomości prawa dziecka wg Konwencji Praw Dziecka;  umiejętności rozumienia, odczytywania i wyrażania emocji. Głównym zadaniem turnieju była umiejętność współpracy w zespole i tutaj wszystkie grupy wykazały się zaangażowaniem i aktywnością. "Walka" była na wyrównanym poziomie, ostatecznie zwycięzcą turnieju została grupa VII. Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowała Rada Rodziców za co Serdecznie Dziękujemy.

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 20:45


Wizyta pani Ani z Zakładu Komunalnego


15 listopada 2016 roku we wtorek grupę V „Krainę Przygód” odwiedziła pani Anna Zalewska z Zakładu Komunalnego w Olsztynie. Spotkanie dotyczyło działalności PSZOK i segregacji odpadów. Dzieci dowiedziały się do jakich pojemników wrzucamy śmieci, co mogą oddać do punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz zagrały w grę, wrzucając odpady do odpowiednich pojemników. Bardzo dziękujemy Pani Annie za poświęcony czas.

Poprawiony: środa, 14 grudnia 2016 20:49
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
czwartek, 08 grudnia 2016 11:52

23.11. nasze przedszkole zamieniło się w teatr. Oglądaliśmy przedstawienie kukiełkowe "Czarodziejskie słowa". Przedszkolaki poznały różnych mieszkańców bajkowej łąki i dowiedziały się od nich jak duże znaczenie ma używanie czarodziejskich słów.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
czwartek, 08 grudnia 2016 11:44

POLICJANT W KRAINIE PRZYGÓD
We wtorek 22 listopada gościliśmy w grupie funkcjonariusza policji w Olsztynie.
Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w życiu codziennym, tj. w domu, przedszkolu, na placu zabaw,  jak również w ruchu drogowym. Celem spotkania było wyczulenie u dzieci na zachowanie i umiejętność reagowania w sytuacji zagrożenia. Dzieci zapoznały się także z codzienną pracą policjanta. Największe emocję wśród dzieci wzbudziła możliwość zobaczenia standardowego wyposażenia policjanta. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały elementy odblaskowe, których używanie po zmroku znacznie poprawia bezpieczeństwo.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 71