PDF Drukuj Email
niedziela, 15 stycznia 2017 20:12

Kliknij obrazek

 
PDF Drukuj Email
niedziela, 15 stycznia 2017 20:02

KOLĘDOWANIE

 

22.12.2016 roku, w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyło się Przedszkolne Kolędowanie, podczas którego każda z grup oraz chętne dzieci prezentowały najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Swój talent muzyczny zaprezentowali również rodzice, którzy przygrywali dzieciom podczas śpiewania, a także wystąpili ze swoimi dziećmi śpiewając kolędę. Dziękujemy za wspaniałą świąteczną zabawę.

 

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
niedziela, 15 stycznia 2017 19:47

 

Coroczną tradycją w Przedszkolu Miejskim Nr 5 jest przygotowywanie przez dzieci Jasełek. Już od pewnego czasu dzieci z „Krainy Przygód” intensywnie ćwiczyły wyznaczone przez panie role oraz kolędy. Na jasełkowe spotkania zaproszono najbliższych członków rodzin naszych przedszkolaków. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem oglądali małych aktorów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie, pastuszkowie, dzieci oraz gwiazda. Szopka prezentowała się malowniczo, a występy przedszkolaków wywołały wzruszenie wśród zaproszonych gości. Wystawione Jasełka, wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok, będą nam przypominały pamiątkowo wykonane zdjęcia i nagranie. Chciałyśmy wszystkim rodzicom serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniu dzieci na ten wyjątkowy dla wszystkich dzień oraz za zorganizowanie lub wykonanie strojów czy rekwizytów. Mamie Lilany Brzozowskiej i Szymona Cwaliny w sposób szczególny za zaangażowanie, pomoc i wsparcie w wykonaniu pięknej scenografii.


Dziękujemy
Marta Pedyna-Burakiewicz
Anna Modrzyńska


 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
niedziela, 15 stycznia 2017 19:40

16.12.2016 odbyło się spotkanie absolwentów – dzieci, które od bieżącego roku rozpoczęły naukę w szkole podstawowej. Dzieci dzieliły się wrażeniami ze szkoły, odświeżono wspomnienia z przedszkolnych dni. Imprezie towarzyszyły tańce i zabawy integracyjne oraz sprawdzenie umiejętności szkolnych na wesoło. Zarówno dzieci jak i rodzice udzielili nam wskazówek w ramach optymalnego przygotowania dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej. Spotkanie odbyło się w nastrojowej, świątecznej atmosferze.
Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za przybycie i życzymy dalszych sukcesów w szkole.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
piątek, 30 grudnia 2016 12:47

UWAGA !!!

 

Nowe karty odznaczające czas wejścia i wyjścia dziecka z przedszkola można odebrać już dzisiaj (tj. 30.12.2017) w sekretariacie przedszkola do godziny 15:30.

 
PDF Drukuj Email
wtorek, 27 grudnia 2016 22:53

UWAGA!

Zapraszamy Rodziców dzieci 3-6-letnich do podpisywania aneksów umów obowiązujących od 1 stycznia 2017 r.

Prosimy Rodziców, którzy wzięli aneksy do podpisu o ich zwrot do sekretariatu przedszkola.

O terminie wydawania kart pobytu dziecka w przedszkolu zostaną Państwo poinformowani na stronie internetowej przedszkola.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 71