PDF Drukuj Email
środa, 15 marca 2017 14:05

Rekrutacja do przedszkola

W dniach od 15.03 do 31.03.2017 przyjmowane są wnioski (wraz z załącznikami)

na rok szkolny 2017/2018 w godzinach:

15.03-28.03

7:30 - 16:00

29.03-30.03

6:30 – 16:30

31.03 piątek

7:30– 15:00

 
PDF Drukuj Email
wtorek, 21 marca 2017 23:39

PIĄTKA ŚWIĘTUJE 5 -TE URODZINY!!!!!


7 marca to ważna data w historii naszego Przedszkola. „Piątka” tego dnia obchodziła swój jubileusz – piąte urodziny. Świętowanie rozpoczęliśmy uroczyście - towarzyszyli nam znakomici goście: gospodarze miasta, dyrektorzy z zaprzyjaźnionych przedszkoli i szkół, rodzice oraz absolwenci naszego przedszkola. Nie zabrakło przemów, podziękowań i prezentów dla Pani Dyrektor oraz dla przedszkolaków. Uroczystość wzbogaciły wspaniały występ najstarszej grupy oraz filmik obrazujący 5 lat istnienia Placówki. Były balony, smaczny tort i poczęstunek oraz wspólne śpiewanie STO LAT! Wisienkę na torcie stanowił koncert uwielbianego przez wszystkie dzieci z Naszego Przedszkola zespołu ENEJ. Przedszkolaki miały niesamowitą okazję bawić się przy znanych i lubianych przebojach popularnej grupy, kilkukrotnie odśpiewały też ulubioną piosenkę "Kamień z napisem love". Ten jubileuszowy dzień, pełen wspaniałych wrażeń, na długo pozostanie w naszych wspomnieniach!
W imieniu Dyrekcji, kadry pedagogicznej i pracowników Przedszkola serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które tego dnia przybyły na naszą uroczystość oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości.

Zespół Promocji Przedszkola

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
wtorek, 21 marca 2017 22:58

URODZINOWY KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Spieszymy poinformować, iż konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę z okazji 5-tych urodzin naszego Przedszkola został rozstrzygnięty! Serdecznie dziękujemy wszystkim za ogromne zainteresowanie - wpłynęło aż 30 konkursowych, bardzo pomysłowych prac. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, wybierając trzy pierwsze miejsca.
Na podium stanęły:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
wtorek, 21 marca 2017 23:27

Dzień 8 marca w grupie 3, dzięki kreatywności i pomysłowości rodziców przyniósł wiele miłych wrażeń. Chłopcy odśpiewali dziewczynkom huczne "Sto lat", następnie wręczyli upominki, również nauczycielkom. Chłopcy byli troszkę zawiedzeni - jednak dla nich też były niespodzianki:). Dzieciaki i nauczycielki dziękują wspaniałym rodzicom.


 
PDF Drukuj Email
wtorek, 21 marca 2017 23:19

Zajęcia Walentynkowe


27 lutego 2017 roku przedszkolaki z „Krainy Przygód” i „Krainy Zabawy” wybrały się do „Domu Gazety Olsztyńskiej” na zajęcia walentynkowe. Dzieci dowiedziały się kim był Św. Walenty, dlaczego właśnie 14 lutego wysyłamy miłosne życzenia, jakie kwiaty i ptaki były symbolami tego święta oraz co dawniej na Warmii panny dostawały w prezencie od kawalerów. Na zajęciach wykonane zostały piękne koszyczki walentynkowe. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia, zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
wtorek, 21 marca 2017 23:11

"DZIADEK DO ORZECHÓW"

W KLUBIE KULTURY AKANT

W środę 8 lutego dwie starsze grupy – Kraina Wyobraźni i Kraina Przygód – uczestniczyły w wycieczce do Osiedlowego Klubu Kultury "Akant" przy ul. Kanta 11. Niepubliczne Przedszkole "Nutka" zaprosiło swoich kolegów i koleżanki z naszego przedszkola na występ inspirowany baletem "Dziadek do orzechów". Mali artyści zaprezentowali choreografię do utworów muzycznych Czajkowskiego. Fabuła przedstawienia była bardzo atrakcyjna dla dzieci: mała Klara podczas bożonarodzeniowego balu, zasypia przytulona do tytułowego dziadka do orzechów. Przemienia się on w księcia i wędrują razem po Krainie Słodyczy. Spektakl był oprawiony przepiękną muzyką, a podziw wzbudzili rówieśnicy naszych przedszkolaków, prezentując taniec rosyjski, chiński i elementy baletu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 71