Copyright 2019 - Custom text here

Po raz kolejny dzieci z gr. VII z „Krainy Odkrywców” miały niezwykłą przyjemność spotkać się z naszymi zaprzyjaźnionymi Seniorami z „Mojego Domu na Sielskiej” w Olsztynie. Tym razem zostaliśmy zaproszeni na cudowne wiosenne warsztaty florystyczne. Dzieci zaprezentowały się przed naszymi Seniorami w scence teatralnej „Sześć Kucharek”, a następnie wspólnie wykonaliśmy pachnące bukiety z żywych kwiatów.

Był wspólny śpiew, poczęstunek, któremu towarzyszyła cudowna i niezapomniana atmosfera radości, wzajemnej pomocy i wzruszenia. To było przepiękne spotkanie, które po raz kolejny otworzyło nasze serca na ludzi starszych, chorych i potrzebujących.
Zachęcamy do odwiedzenia facebooka „Mój Dom na Sielskiej” i relacji z tego spotkania.