Copyright 2019 - Custom text here
  • Przedszkole Miejskie Nr 5

  • Przedszkole Miejskie Nr 5

  • Przedszkole Miejskie Nr 5

  • Przedszkole Miejskie Nr 5

  • Przedszkole Miejskie Nr 5

Dnia 26 marca o godzinie 10.30 odbyło się w naszym Przedszkolu spotkanie w ramach Projektu Edukacyjnego - Międzykulturowość „Mały człowiek w wielkim świecie – wiem, rozumiem, szanuję". W spotkaniu wzięło udział pięć placówek z naszego miasta. Po powitaniu zaproszonych gości przez Panią wicedyrektor, zebrane dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę na powitanie po angielsku, następnie obejrzały inscenizację ruchowo-muzyczną pt. „A tulipan śpi" – w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia teatralne. Grupa II zaprezentowała tańce „Przebudzenie kwiatów” oraz „Żabki i bociany”.

Wszystkie dzieci wzięły udział w zabawie ruchowej przy muzyce. Na zakończenie spotkania w celu integracji dzieci, goście odwiedzili nasze przedszkolaki w poszczególnych grupach, gdzie zostały wręczone upominki- wachlarze w kolorach flagi Hiszpanii, którą reprezentuje nasze Przedszkole w Projekcie.