W dniu 27.11.2018r. dzieci z Krainy Przygód wybrały się do pracowni św. Mikołaja w Olsztynie. Elfy zaprosiły nas w magiczną Mikołajkową podróż, gdzie rzeczy niemożliwe zrobiliśmy od ręki, a cuda zajęły nam trochę czasu. Mikołaj zaprosił dzieci na wyprawę po swojej niezwykłej muzycznej Krainie. Bożonarodzeniowe dźwięki i kolędy znane wszystkim oraz muzyczne niespodzianki wprowadziły uczestników w świąteczny, radosny nastrój. Zaskoczyły, rozśmieszyły i dały możliwość małym gościom pracowni Mikołaja na kreatywne eksperymentowanie.

Mieliśmy okazję wysłuchać pięknej Legendy  o życiu Św. Mikołaja. W pracowni przedszkolaki miały możliwość wykonania przepięknych ozdób choinkowych. Czas szybko minął. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie i mamy nadzieję, że już  niebawem Św. Mikołaj odwiedzi nas w naszych domach.