Copyright 2019 - Custom text here

Dni adaptacyjne

W dniach od 28 do 30 sierpnia 2019r. w godz. 9:30-11:30 będą organizowane dni adaptacyjne dla dzieci 3, 4 letnich, rozpoczynających edukację przedszkolną.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami

do wspólnej zabawy, zapoznania się z nauczycielkami i przedszkolem.

Prosimy o zaopatrzenie się na czas tych spotkań w obuwie na zmianę.

Rodzice (opiekunowie) podczas całego spotkania nie pozostawiają dziecka bez opieki.

Uwaga ważna informacja dla rodziców dzieci nowo przyjętych
Prosimy o złożenie dokumentów z zakładki "Do pobrania" w sekretariacie przedszkola (9:00 - 14:00)

Druk Klauzula obowiązku informacyjnego wypełniają i podpisują osoby, które będą upoważnione do odbioru dziecka z przedszkola.

Po raz kolejny dzieci z gr. VII z „Krainy Odkrywców” miały niezwykłą przyjemność spotkać się z naszymi zaprzyjaźnionymi Seniorami z „Mojego Domu na Sielskiej” w Olsztynie. Tym razem zostaliśmy zaproszeni na cudowne wiosenne warsztaty florystyczne. Dzieci zaprezentowały się przed naszymi Seniorami w scence teatralnej „Sześć Kucharek”, a następnie wspólnie wykonaliśmy pachnące bukiety z żywych kwiatów.

03.06.19r „Kraina Przygód” wybrała się do” Ogródka Jordanowskiego” w Olsztynie świętować Dzień Dziecka. Dzieci się wybawiły, wyhuśtały i zadowolone wróciły do przedszkola. Będzie to niezapomniany pełen atrakcji i wrażeń dzień każdego dziecka.

Po raz kolejny nasze przedszkole w zbiórce "Kilometry Dobra" Przyszłość dla dzieci zajęło I miejsce.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

27 maja w poniedziałek gościliśmy pana Policjanta p. Leszka Jacznik, który przychodził do nas cyklicznie. Tym razem p. Leszek rozmawiał z dziećmi na temat bezpiecznego spędzenia wakacji.Grupa V chciałaby podziękować p. Leszkowi za poświęcony czas w ciągu roku, a jednocześnie umożliwiając nam realizację grupowego projektu pod hasłem "Bezpieczeństwa".

Przedszkolaki zaprosiły do siebie swoich rodziców. przygotowały im występy artystyczne, życzenia i prezenty z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. 29 maja 2019 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa V „Kraina Przygód”, zaprezentowała swój program artystyczny. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.