Copyright 2020 - Custom text here

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z wszystkim, co dobre, z miłością i ciepłem. Dlatego dla podkreślenia tej miłości dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.

W każdej grupie uroczystość odbywała się w innym terminie tak by Dziadkowie czuli się wyjątkowo.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. A kiedy licznie przybyli Babcie i Dziadkowi mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanych programach artystycznych. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki wręczyły Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały pokazały, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

"Żyj Babuniu, żyj Dziadziuniu latek sto"