W środę 28 marca odwiedziliśmy Szkołę Podstawową Nr 33 w Olsztynie. Przywitała nas p. Ania, nauczycielka - wychowawczyni klasy III G. Kiedy weszliśmy do klasy, szkolni koledzy i koleżanki zaśpiewali dla nas piosenkę o wiośnie. Pomieszczenie klasowe bardzo nas zachwyciło, było przestronne, z ławkami i dywanem. Kiedy usiedliśmy w ławkach poczuliśmy się jak prawdziwi uczniowie. Pani nauczycielka przygotowała alfabetyczne karty pracy, dzięki którym uczniowie mieli odgadnąć nasze imiona. Następnie zajęliśmy się matematyką, która okazała się prosta, dzięki tablicy multimedialnej. W dalszej części naszej wizyty odbyliśmy wycieczkę po szkole. Odwiedziliśmy gabinet pani dyrektor, pedagoga oraz bibliotekę. Bardzo spodobała nam się świetlica, w której znajdowały się sprzęty sportowe np. stół do ping - ponga, piłkarzyki, pole do siatkówki. Najfajniej było chyba w „zerówce”, która przypominała naszą salę przedszkolną. To była bardzo ciekawa wycieczka.