Copyright 2018 - Custom text here
  • Przedszkole Miejskie Nr 5

  • Przedszkole Miejskie Nr 5

  • Przedszkole Miejskie Nr 5

  • Przedszkole Miejskie Nr 5

  • Przedszkole Miejskie Nr 5

 


29 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”.

Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy na sportowo, bowiem specjalnie dla naszych chłopców interaktywne zajęcia ruchowe poprowadzili zawodnicy pierwszoligowego zespołu Stomil Olsztyn: Ernest Dzięcioł - obrońca oraz Artur Siemaszko - napastnik kadry. Nie tylko chłopcy aktywnie uczestniczyli w zajęciach fizycznych. Dziewczyny, te małe i te duże, również chętnie bawiły się z piłką. Czuć było nutkę rywalizacji między nimi, zwłaszcza w strzelaniu bramkarzom goli Uśmiech Jak na piłkę nożną przystało była intensywna rozgrzewka: podania „główką” w wykonaniu zawodników z kadry, prowadzenie piłki między pachołkami, strzały do bramki oraz wiele innych piłkarskich tricków. Dla zawodników Stomilu Olsztyn spotkanie z dziećmi było świetną rozgrzewką przed prawdziwym meczem, natomiast dla naszych przedszkolaków wspaniały prezent w tak ważnym dniu. Ciekawe, kto z tego treningu wyszedł bardziej zmęczony - dzieci czy Nasi goście Uśmiech ?